ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11525339
*
nr 1152 5339
Spegel
60-tak, ek, 107x45
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 december 2017
kl 19:54:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/12 10:28:32
1
100 kr
11/12 12:03:03
2
Vinnande bud
11/12 16:39:11
3
200 kr
11/12 16:39:11
2
250 kr (Budbetjänt)
11/12 18:52:22
4
300 kr
11/12 18:52:22
2
350 kr (Budbetjänt)
11/12 18:53:45
4
400 kr
11/12 18:53:45
2
(budbetjänt)
11/12 18:59:58
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1152 5339
Spegel
60-tak, ek, 107x45
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 december 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/12 10:28:32 | 1 | 100 kr |
11/12 12:03:03 | 2 | Vinnande bud |
11/12 16:39:11 | 3 | 200 kr |
11/12 16:39:11 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
11/12 18:52:22 | 4 | 300 kr |
11/12 18:52:22 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
11/12 18:53:45 | 4 | 400 kr |
11/12 18:53:45 | 2 | (budbetjänt) |
11/12 18:59:58 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23